Zorgen om Vincent Kompany: ‘In elkaar gezakt op het trainingsveld’
Zeer vervelend nieuws vanuit Duitsland. Vincent Kompany is namelijk tijdens de training van Bayern Munchen in elkaar gezakt en vervolgens naar het ziekenhuis gebracht. Met dit nieuws pakt het medium ‘BILD’ zojuist uit.
Volgens Sky Sport zakte Kompany in elkaar na de training en werd hij meteen met een ambulance naar het ziekenhuis in München gebracht. Eerder was er al een reddingshelikopter geland op het trainingscomplex. ‘Er bestaat grote bezorgdheid over Vincent Kompany’, stelt de Duitse omroep. Wel zou zijn toestand inmiddels stabiel zijn, maar veel meer is er nog niet bekend.
Ook BILD spreekt van ‘grote zorgen’ over de veertigjarige oefenmeester, die op de spoedeisende hulp wordt onderzocht. ‘De infectie zou problemen met oud littekenweefsel hebben veroorzaakt, waardoor hij moeite heeft met traplopen’, schrijft de krant onder meer over de klachten van de Belg. Of beide situaties nu verband houden, is nog niet duidelijk.
Kompany liep vorige week een virusinfectie op. Verzwakt door de ziekte bekeek de Belg de 6-1 thuisoverwinning tegen RB Leipzig vanaf de bank, maar was hij niet in staat interviews te geven. De oud-prof sloeg vervolgens de trainingen van maandag en dinsdag over bij Bayern. Tegen Arsenal was hij weer van de partij.
Kompany zei toen al dat hij veel last had van de infectie. “Ik heb vorige week een behoorlijk vervelend virus opgelopen en natuurlijk heb ik niet naar mijn lichaam geluisterd. Op een gegeven moment zei mijn lichaam: ‘Nu is het genoeg’.”
