‘Wouter Goes is nog niet klaar voor Oranje’

VoetballerWouter Goes is nog niet klaar om te gaan spelen voor het Nederlands elftal. Althans, dit is de opvatting van sportjournalist Valentijn Driessen. Zijn collega Mike Verweij daarentegen ziet in hem een toekomstig speler van Oranje.

“Op termijn is dat een speler voor het Nederlands elftal. Hij is 21 jaar”, begint Verweij in Kick-off. “Ik zie te weinig klasse aan de bal bij hem”, haakt Driessen in. “Maar dat moet je wel hebben. Als je jongens ziet als Timber, hoe zuiver hij in de passing is… Dan vind ik hem zeker nog niet Nederlands elftal-waardig. Vorig jaar bij Jong Oranje viel hij ook tegen.”

De 21-jarige mandekker liet in een interview met De Telegraaf ook weten dat hij openstaat voor een vertrek. Volgens Driessen zou hij er beter aan doen om nog een jaar in Alkmaar te blijven. “Als hij dat verdedigen goed onder de knie krijgt, zou hij wel een transfer willen maken. Dat is wel redelijk snel. Laat het eerst zien en zorg dat je international wordt. In Nederland kun je ook international worden, ook bij een club als AZ. Ik denk dat hij te vroeg gaat.”

“Wouter Goes nog niet klaar voor het Nederlands elftal”

Goes speelde tot nu toe 123 keer in het shirt van AZ. In 2024 maakte hij zijn debuut voor Jong Oranje. In april pakte hij met de Alkmaarders de KNVB Beker door NEC met 5-1 te verslaan.

Geef een reactie

Your email address will not be published. Required fields are marked *