‘Feyenoord moet niet in zee gaan met 33-jarige Jesse Lingard’

VoetballerFeyenoord kan zich beter niet gaan versterken met Jesse Lingard. Althans, dit is de opvatting van Valentijn Driessen. De 33-jarige vleugelaanvaller wordt de laatste weken nogal gelinkt aan een avontuur bij de Rotterdammers.

“Die lieten ze zelfs in Zuid-Korea gaan”, lacht Driessen de geruchten rondom Lingard weg in de podcast Kick-off van De Telegraaf. “Dus of dat nou een versterking zou zijn die je mogelijk zou willen. Van Persie hintte er zelf ook al op en wilde zijn rol daarin niet groter maken dan die is.” Eerder viel de naam van de Engelsman al op een persconferentie van de oefenmeester van de Rotterdammers.

Nadat plotseling de naam van Lingard viel, bleef het daarna heel rustig rondom de mogelijke interesse. Dat heeft volgens Driessen ook zijn redenen. “Zo’n speler komt wel omdat Robin van Persie de mensen van Manchester United kent en ook samen met hem gespeeld heeft. Zo waaide de naam opeens rond in De Kuip. Ik heb er ook niets meer over gehoord en het lijkt mij ook geen sterke aankoop.”

“Transfervrij buitenkansje?”

Lingard is per 1 januari 2026 transfervrij. De 32-voudig international van het Engelse elftal stond sinds begin 2024 onder contract bij de Zuid-Koreaanse club, maar mocht vertrekken. Hij kwam in 67 wedstrijden voor de club tot negentien doelpunten en tien assists. Bij Manchester United speelde Lingard 232 wedstrijden, waarin hij 35 doelpunten maakte en 21 assists gaf.

Geef een reactie

Your email address will not be published. Required fields are marked *