‘PSV in gevecht met Ajax om peperdure spits uit Den Haag’

VoetballerPSV onderneemt momenteel een poging om haar selectie een boost te geven met de komst van Oguz Aydin. Hier maken verschillende media uit dat land vandaag melding van. De Eindhovenaren zouden een bod van maar liefst vijftien miljoen euro voorbereiden op de speler van Fenerbahce.

Meerdere clubs in de markt voor aanvaller

De Eindhovenaren zijn echter niet de enige club met interesse, want Konur somt nog vijf andere clubs op. “Ajax, Everton, Nice, Rennes en Rangers.”

De 24-jarige Aydin is geboren in Den Haag, maar speelt zijn interlands voor het Turkse elftal. Hij begon zijn carrière in de jeugd van AZ, waar hij in 2016 vertrok. Via Bucaspor en Alanyaspor kwam hij in de zomer van 2024 terecht bij Fenerbahçe. De Turkse grootmacht betaalde zo’n 6 miljoen euro voor de diensten van de buitenspeler.

Geef een reactie

Your email address will not be published. Required fields are marked *