Gert-Jan Verbeek met ruzie weg bij Heracles Almelo

Heracles Almelo heeft dinsdag de middagtraining afgeblazen. Ook de voor vrijdag geplande laatste training voor de vakantie gaat niet door wegens een conflict tussen trainer Gertjan Verbeek en zijn spelersgroep.

Alleen de clinics en vriendschappelijke duels tegen Saasveldia (vandaag) en vv Swalmen (zaterdag) worden nog volgens afspraken afgewerkt. Wel zonder Verbeek, want de trainer stapte per direct op.

Algemeen-directeur Nico-Jan Hoogma bevestigt dat de training dinsdagmiddag werd gecancelled. “De lucht is eruit bij de jongens. Ze hebben keihard gewerkt en er staat nu helemaal niets meer op het spel”, laat de ex-prof weten in TC/Tubantia. “Alles valt van iedereen af. Het is niet makkelijk om dan nog volop door te gaan. Ze zijn aan vakantie toe, iedereen snakt naar het einde. Dat is begrijpelijk. Maar we hebben nog wat contractuele verplichtingen. Die moeten we nakomen.”

Geef een reactie

Your email address will not be published. Required fields are marked *